Октября 15, 2019, 16:43

Автор Тема: Новая охрана в комплексе с 01.12.2015  (Прочитано 32231 раз)

Оффлайн Serg

• Administrator
  • Hero Member
  • Номер Дома: 4г
Шановні сусіди, як ви вже прочитали вище - з 1-го грудня на роботу вийде нова охорона.

7 листопада відбулися збори ініціативної групи жителів, які одноголосно обрали охоронну фірму «Морган». Рішення на користь «Морган» було прийнято з огляду, серед іншого, на такі факти:

(1)   вони мають недавній успішний досвід вирішення проблеми, яка постала в нашому ЖК, а саме: вони закрили для сторонніх відвідувачів з 1 травня масштабний та складний об’єкт – «Паркове Місто», побудувавши там охорону «з нуля» за сприяння жителів комплексу;

(2)   вони впроваджують і використовують інновації в своїй роботі (наприклад, ми зможемо повідомляти охорону про відвідувачів/доставки і т.п. через Viber із зареєстрованих номерів);

(3)   вони погодилися почати роботу в нашому комплексі за поточним тарифом (без підняття плати за охорону).

Проте, питання підняття тарифу за охорону все одно невдовзі постане – охорона не може працювати собі в збиток. Нам доведеться вирішити – чи доплачувати 10-50 грн (буде обраховано окремо) чи робити охорону «для галочки».

ВСІМ НЕОБХІДНО БУТИ ГОТОВИМИ, ЩО З 1-го ГРУДНЯ 2015 РОКУ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ КОНТРОЛЬ ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПРОЇЗДУ/ПРОХОДУ НА ТЕРИТОРІЮ (ці правила ще обговорюються та відшліфовуються), а саме:

1)   буде обмежено проїзд автомобілів, які не включені власниками в анкету (анкета додається до цього поста);
2)   буде обмежено прохід людей, які не включені власниками в анкету;
3)   гості будуть пропускатися лише за попереднього повідомлення з номера власника, вказаного в анкеті, на тел., Viber (контакти будуть надані пізніше);
4)   щодо кожного будівельника та інших ремонтників охороні буде необхідно надати копію паспорта та телефону для внесення в базу даних. Будівельники, які не внесені в базу даних, пропускатися на територію не будуть (це дуже важливий пункт і загальна практика, після таких заходів та ще деяких охоронних "секретів", про які я тут не писатиму, у нас не стане «смикання ручок» та крадіжок).

В анкету треба включати власника, членів сім’ї, орендарів, транспортні засоби. Якщо ви не подасте анкету, але ви користуєтеся нерухомістю на законних підставах (власник, оренда і т.п.), то вас/ваш автомобіль пропустять, але вас додатково перевірятимуть і це забиратиме у вас додатковий час при кожному відвіданні комплексу, а також ви не зможете користуватися деякими додатковими зручностями (наприклад, повідомляти про відвідувачів через Viber).

ЩОДО АНКЕТИ – додається проект анкети, очікуємо від вас пропозицій. Збирати анкети і контролювати, чи вони подаються жителям, будуть консьєржі. Охоронна фірма гарантує конфіденційність та схоронність даних в анкеті  - інформація буде належним чином захищена і не буде нікому передаватися.

Якщо у вас є зауваження або пропозиції - будь ласка, пишіть, лише прошу вас вести дискусію максимально толерантно. Охорона комплексу - це наша спільна справа, безпека нашого майна і наших дітей, тому до цього питання треба підходити серйозно.
« Последнее редактирование: Ноября 20, 2015, 18:02 от Serg »
Мнения автора могут не совпадать с его точкой зрения.

Оффлайн Yeti

• Newbie
  • *
  • Номер Дома: 1
Re: Новая охрана в комплексе с 01.12.2015
« Ответ #1 : Ноября 19, 2015, 18:08 »
Спасибо,поддерживаю 100%.
Анкету заполняем в эл.виде или распечатываем?

Оффлайн Olga.v

• Hero Member
  • Номер Дома: 2
« Ответ #2 : Ноября 19, 2015, 18:14 »
Спасибо огромное за работу, тоже вопрос по анкете, где брать, кому отдавать?

Оффлайн blackexecutor

• Соседи
  • Hero Member
  • Номер Дома: 4-Г
  • Этаж: 7
« Ответ #3 : Ноября 19, 2015, 18:15 »
Сергей, допустим, анкету утвердили в той или иной форме. До когда ее надо заполнить?
Ну и не все ж на форуме есть, т.е. что делать людям которые 24го числа удивленно встретят новую охрану заехав очередной "раз в месяц"?

Оффлайн Klubok

• Соседи
  • Hero Member
  • Номер Дома: 4
  • Этаж: 3
« Ответ #4 : Ноября 19, 2015, 18:19 »
Спасибо, за работу и достигнутый результат.

Относительно того, чтобы предупредить жильцов о том, что появится новая охрана, и для тех, кто не читает форум - то объявления в парадном, плюс объявление возле калитки.

Я сегодня распечатаю текст первого сообщения, и когда поеду домой, то в парадном 4Б, приспособлю на видном месте.

Оффлайн daemonhome

• Соседи
  • Newbie
  • Я живу в : ЗО-2
« Ответ #5 : Ноября 19, 2015, 18:43 »
Сергей, спасибо!

Вопрос1: стоимость будет в платежке как есть сейчас или это будет прямой договор\оплата через liqpay\portmone\privat24?
Почему спрашиваю, потому как если будут прямые договора - будет возможность отдельным владельцам не платить..

Вопрос2: а точно скан паспорта рабочей бригады - это сработает? снятые доводчики и плафоны, например у меня в доме 4-г на моем этаже конечно расстраивают, особенно когда я же и буду платить за незакрывающуюся дверь и обогрев улицы... или установку новых доводчиков, но с другой стороны достаточно необычно требовать скан паспорта у прораба.
« Последнее редактирование: Ноября 19, 2015, 18:46 от daemonhome »

Оффлайн norman_ua

• Соседи
  • Hero Member
« Ответ #6 : Ноября 19, 2015, 18:46 »
...
Анкету заполняем в эл.виде или распечатываем?

ДОДАТКОВО ЩОДО АНКЕТИ

Анкети зі штампами охоронної фірми адміністратори будуть видавати власникам (зараз проводиться робота з цього приводу).

Віддавати анкету також конс'єржам (конс'єржі мають видавати і приймати анкети лише у власників, стежте, будь ласка, щоб вони виконували це правило і анкети не почали подаватися будівельниками та всіми іншими...). Хто переживає за схоронність своїх даних - можна анкету здавати в запечатаному конверті із зазначенням номера будинку і квартири на конверті (в анкеті можна писати імена і по-батькові без прізвищ, номерні знаки авто вказувати без букв).
« Последнее редактирование: Ноября 19, 2015, 19:14 от norman_ua »

Оффлайн norman_ua

• Соседи
  • Hero Member
« Ответ #7 : Ноября 19, 2015, 18:53 »
Сергей, спасибо!

Вопрос1: стоимость будет в платежке как есть сейчас или это будет прямой договор\оплата через liqpay\portmone\privat24?
Почему спрашиваю, потому как если будут прямые договора - будет возможность отдельным владельцам не платить..

Платимо так, як і зараз (платіжка із ЖЕКу) і по тому ж тарифу до Нового року (надалі в наших же інтересах підняти оплату - ми доплачуватимемо "копійки", але на постійній основі матимемо хорошу охорону).

Вопрос2: а точно скан паспорта рабочей бригады - это сработает? снятые доводчики и плафоны, например у меня в доме 4-г на моем этаже конечно расстраивают, особенно когда я же и буду платить за незакрывающуюся дверь и обогрев улицы... или установку новых доводчиков, но с другой стороны достаточно необычно требовать скан паспорта у прораба.

Це перший крок із тих, що вживатимуться, в комплексі вони допоможуть (в Парковому місті такі вимоги і ситуація в рази краща).

Оффлайн Lala

• Full Member
  • Номер Дома: 3
« Ответ #8 : Ноября 19, 2015, 21:22 »
очень интересен другой вопрос,,,Почему оплата за услуги охраны берется не с квартиры,а зависит от площади,Получая одну и ту-же услугу жилец квартиры в 100квадратов будет платить в два раза больше чем тот у которого 47 квадратоатов!Абсурд полный! И очень удобно конечно выезжать за чужой счет.Я думаю многие будут против таких расчетов

Оффлайн Serg

• Administrator
  • Hero Member
« Ответ #9 : Ноября 19, 2015, 21:25 »
Я думаю, что вместе с повышением тарифа нужно будет изменить и алгоритм расчета. С площади на поквартирный. Этот вопрос надо выносить на обсуждение и принимать совместное решение всем нам.

Оффлайн mdogg

• Соседи
  • Hero Member
« Ответ #10 : Ноября 19, 2015, 21:31 »
Как текущий расчет платежки относиться к новой охране? Да и нельзя обсуждение поднятие тарифа объединять со сменой расчета, имхо...

Оффлайн Serg

• Administrator
  • Hero Member
« Ответ #11 : Ноября 19, 2015, 21:32 »
Я к тому, что надо будет подписывать дополнение к договору и все это можно сделать вместе.

Оффлайн cono

• Newbie
  • *
« Ответ #12 : Ноября 19, 2015, 22:50 »
А если сейчас нет возможности быть в Киеве и отдать анкету консьержу, как потом попасть на территорию без анкеты первый раз?

Оффлайн cono

• Newbie
  • *
« Ответ #13 : Ноября 19, 2015, 22:55 »
И ещё один вопрос.
Можно больше деталей по следующим вопросам?
1. Можно больше деталей про группу активистов которая приняла это решение 7-го числа?
2. Список плюсов которые мы получим, а то сообщение в вибере на пропуск определенного лица, не слишком великий плюс.

Для людей которые не в теме (как я), попахивает откатами.

з.ы. Со всей толерантностью и прошу не обижаться :) Просто в стране такой живём, первые мысли такие возникают.

Yukko

• Гость
« Ответ #14 : Ноября 19, 2015, 23:27 »
cono, договор на охрану у Вас с ЖЭКом, платить будете Вы ЖЭКу, поэтому инициативная группа тут совсем не при чем.

Инициативная группа ЗО2 — это группа людей, которая периодически причем каждый раз в разном составе собирается поговорить. Пришли, поговорили, разошлись. Иногда поговорить приглашают кого-то из ЖЭКа, иногда из полиции, иногда письма пишут куда-то, иногда просто пьют пиво вместе или в баскетбол играют.

Оффлайн Serg

• Administrator
  • Hero Member
« Ответ #15 : Ноября 19, 2015, 23:54 »
Напишите мне в личку, поделимся откатом, только никому не говорите.

Шутка. Печальная и не смешная, кстати.

Оффлайн Serg

• Administrator
  • Hero Member
« Ответ #16 : Ноября 19, 2015, 23:55 »
А по теме, прочитайте, пожалуйста, внимательно пост. Там написано, что будет если предварительно не заполнить анкету.

Оффлайн Stlkr

• Jr. Member
  • **
  • Номер Дома: 1
« Ответ #17 : Ноября 20, 2015, 00:05 »
давайте при расчете стоимости услуг новой охраны с нового года сразу исходить из поквартирного, это будет уместно и логично, по-другому никак.

Оффлайн sargey

• Соседи
  • Sr. Member
  • Номер Дома: 4Б
« Ответ #18 : Ноября 20, 2015, 00:08 »
2. Список плюсов которые мы получим,
Коротко говоря, сейчас взимаются деньги за охрану, при этом она не работает. На этом фоне, просто работающая охрана, за те же деньги - сплошной плюс.

Оффлайн Gor

• Hero Member
  • Номер Дома: 4-Д
« Ответ #19 : Ноября 20, 2015, 03:48 »
Прежде всего хочу поблагодарить инициативную группу за проделанную работу и за их время.
Так же хочу заметить, что хотелось бы предсказуемости (из которой собственно и следует доверие ;).
1. Пожалуйста напишите максимальную сумму (или процент),  на которую после нового года будет поднят тариф.
2. Будет ли это максимальное повышение тарифа закреплено документально в договоре?
3. Кто конкретно будет иметь власть повышать тарифы в дальнейшем: "Морган", ЖЭК, инициативная группа в составе 7-ми человек или решение >50% владельцев?
4. Каким образом Viber и наличие ксерокопий документов строителей оградит нас от снятия плафонов и доводчиков? Или вы полагаете, что они будут снимать плафоны исключительно на этаже, где работают? ;)
5. Объясните пожалуйста, какое преимущество в использовании Viberа, если данные новых посетителей можно продиктовать по обычному телефону из списка зарегистрированных номеров? Спрашиваю, т.к. к примеру у моих родителей слова Viber и Андроид вызывают страх и раздражение ;)

Спасибо!
« Последнее редактирование: Ноября 20, 2015, 04:13 от Gor »

Оффлайн norman_ua

• Соседи
  • Hero Member
« Ответ #20 : Ноября 20, 2015, 08:35 »
Прежде всего хочу поблагодарить инициативную группу за проделанную работу и за их время.
Так же хочу заметить, что хотелось бы предсказуемости (из которой собственно и следует доверие ;).
1. Пожалуйста напишите максимальную сумму (или процент),  на которую после нового года будет поднят тариф.
2. Будет ли это максимальное повышение тарифа закреплено документально в договоре?
3. Кто конкретно будет иметь власть повышать тарифы в дальнейшем: "Морган", ЖЭК, инициативная группа в составе 7-ми человек или решение >50% владельцев?

Ось витяг із мого посту (пост тут http://zo2.kiev.ua/index.php?topic=663.750, детальніша інформація на цій сторінці) про орієнтовне підвищення:

"Вартість нової охорони більша. Зараз вартість охорони складає 21 960 грн (3 пости) або 0,3282 грн на кв. м. Один пост нової охорони коштуватиме 14 000, відповідно три пости – 42 000 грн, що з розрахунку на метр житла (в комплексі приблизно 64 кв. м. житла) – 0,6797 грн. на кв. м. квартири. Тобто, квартира площею 50 кв. м. зараз платить 16,43 грн за охорону (0,3282 грн * 50), а за нову охорону платитиме 33,99 грн (0,6797 грн. * грн). Також нам рекомендували включити невелику надбавку до тарифу - це може бути, наприклад, 5-10 коп. на кв. м. квартири - ця надбавка дозволить покращувати оснащення охорони, з часом замінити камери на повністю функціональні із нічним баченням та здійснювати інші необхідні витрати. ...".

Приблизний розрахунок, якщо ми зробимо оплату поквартирну: 42 000 (сума за охорону) ділимо на 940 квартир + додаємо грубо 20% (не всі квартири продані) = 54 гривні з кожної квартири.

Щодо підвищення - на практиці ЖЕК сам може підвищити тариф (на цій сторінці оголошення про підвищення в ЗО1 http://zo2.kiev.ua/index.php?topic=663.700), в нашому випадку наразі ініціатива з підвищення ціни після нового року буде виходити від жителів, бо ми зацікавлені в якісній охороні.

4. Каким образом Viber и наличие ксерокопий документов строителей оградит нас от снятия плафонов и доводчиков? Или вы полагаете, что они будут снимать плафоны исключительно на этаже, где работают? ;)

Ксерокопії документів це один із заходів, які вживатимуться, які в сукупності зменшать кількість таких випадків (у охорони є відповідний досвід). Якщо в людини беруть документи, то (1) таку людину легко знайти; і (2) в людини вмикається "маячок", що вона може попасти, і це вже відсіє ряд злодіїв.

5. Объясните пожалуйста, какое преимущество в использовании Viberа, если данные новых посетителей можно продиктовать по обычному телефону из списка зарегистрированных номеров? Спрашиваю, т.к. к примеру у моих родителей слова Viber и Андроид вызывают страх и раздражение ;)

Якщо вам не зручний вайбр, телефонуйте на номер телефону, і про це написано в 1-му пості цієї теми.
« Последнее редактирование: Ноября 20, 2015, 09:05 от norman_ua »

Оффлайн Sunchez

• Newbie
  • *
  • Квартира номер: 240
« Ответ #21 : Ноября 20, 2015, 08:39 »
А если есть желающие, которым не нравится переход на новую систему охраны. И они хотят оставить всё как есть. То как быть.
Я например против всего этого.

И вообще, есть ли письменные заявления 51% жильцов, которые согласны с такой "реформой". О каком количестве согласных идёт речь. Есть данные?

Оффлайн norman_ua

• Соседи
  • Hero Member
« Ответ #22 : Ноября 20, 2015, 08:50 »
А если есть желающие, которым не нравится переход на новую систему охраны. И они хотят оставить всё как есть. То как быть.
Я например против всего этого.

И вообще, есть ли письменные заявления 51% жильцов, которые согласны с такой "реформой". О каком количестве согласных идёт речь. Есть данные?

Ви купували квартиру в комплексі закритого типу, як і всі інші наші сусіди, і погоджувалися на запропоновані умови і запропоновану концепцію (якщо ви забули, можете почитати тут - http://zeleniyostriv.ua/about). Покупці мають законне право вимагати дотримання умов щодо облаштування комплексу, на які сторони погоджувалися під час укладання договорів (для декого, наприклад для мене, такі умови були ключовими і якби не вони - я б розглядав інші варіанти). Ваше небажання не сильніше за право інших. Нам не треба ніякі заяви 51% жителів, бо згода на закритість підтверджується самим фактом придбання тут квартир, оскільки, знову ж таки, комплекс закритий і це було уднією з умов із самого початку.

Якщо ви власник/орендар магазину (іншої комерційної нерухомості) - ведіть конструктивну дискусію, яким чином буде здійснюватися пропускний режим щодо ваших клієнтів, це можна ефективно врегулювати з охороною. Дискусія "мені неподобається і я проти" - не перспективна. Пропоную адміністратору такі питання виносити в окрему тему і не піднімати їх тут, це вже купу разів обговорювалося і не варто цим засмічувати цю дискусію
« Последнее редактирование: Ноября 20, 2015, 09:25 от norman_ua »

Оффлайн VikaK

• Jr. Member
  • **
  • Номер Дома: 4Г
« Ответ #23 : Ноября 20, 2015, 09:06 »
Я очень приветствую все изменения с охраной, так как в текущем виде она просто бесполезна, но я не хотела бы менять систему начисления на поквартирную. С такой логикой скоро будут поступать предложения и квартплату платить поквартирно.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Оффлайн Sunchez

• Newbie
  • *
  • Квартира номер: 240
« Ответ #24 : Ноября 20, 2015, 09:07 »
Меня больше интересует другой вопрос. Если будут происходить какие-то преступления (ограбления, вандализм, прочее) во время "новой" охраны. То она же не несет никакой ответственности за это. Я правильно понимаю?